הרצאה על ניהול זמן בעבודה הרצאה על אפקטיביות בעבודה הרצאה על ניהול עצמי בעבודה הרצאה על ניהול אנרגיה הרצאות לארגונים הרצאה על איך לנהל זמן נכון בעבודה סדנת ניהול זמן סדנה על ניהול זמן בעבודה סדנא על ניהול זמן בעבודה

אבקת קסמים של מוטיבציה לעובדים בנושאי ניהול זמן, התמודדות נכונה עם לחץ ושחיקה, תקשורת בינאישית מהממת..

לעשות, חיים בארגונים, זה לצאת מהאוטומט ולהתחבר לחדוות העשייה ולרוגע.

זה כשהכל מתקתק באפקטיביות, הזמן מנוהל טוב יותר ובלתמ"ים כבר לא שולטים בנו. זה להצליח בכל יום יותר ויותר לאזן בין הבית והעבודה.

לעשות, חיים בארגונים זה כשהצוות מתקשר נכון יותר, בלי ביזבוז אנרגיה מיותר, ופחות חיכוכים ועובד ביותר שיתוף פעולה. 

כשיש פתאום דרך להפחית סטרס, להגיב בצורה נכונה גם ללחץ ולא להישחק. ואז התוצאות במקום העבודה לרוב טובות יותר. 

לעשות, חיים בארגונים, זה לא קסם, זו דרך חיים שנבנית יום אחרי יום, בצעדים קטנים. ההדרכות שמות דגש על חוויה, קלילות, קצת צחוקים, ובעיקר יישום תכל'ס, כך שהעובדים שלכם ידעו מה לעשות החל מ-"מחר בבוקר" גם אחרי שההרצאה נגמרת, שזה הכי חשוב, נכון?

כל הרצאה היא ייחודית לאירגון ולרצונות שלכם, אין קופי פייסט, אלא באמת תהליך קצר ופרקטי שבסופו כל הדוגמאות והנושאים מותאמים בול למקום העבודה שלכם. 

הכי תכל'ס, ויישומי, הכל בנוי כך שחוץ מחוויה טובה בהרצאה עצמה, תדעו גם מה לעשות החל ממחר בבוקר.

אני מרצה בארגונים מכל הסוגים והמינים משנת 2007, עם הרבה שעות טיסה, לשמחתי. מתרגשת מאוד לעבוד גם איתכם!

איזה כח על בא לך?

ההרצאות שלנו

הרצאה על התמודדות עם לחץ ושחיקה

1. ביזי אנד האפי- הרצאה על התמודדות עם לחץ ושחיקה

הרצאה על התמודדות עם סטרס, לחץ ושחיקה. גם אם עמוס אצלכם ויש המון לחץ (ואצל מי לא, האמת?) העובדים שלכם יכולים לבוא לעבודה עם חדוות יצירה, מוטיבציה וברק בעיניים. ההרצאה נותנת את הכלים הכי תכל'סים ופרקטיים להתמודדות טובה יותר עם סטרס, עומס ושחיקה.. עדיין יהיה ביזי, אבל הרבה יותר האפי :) וכתוצאה מכך, מערכות היחסים משתפרות- בצוותים, עם המנהלים והמנהלות, ובוודאי שהשירות ללקוחות הופך משובח יותר. הרצאה שהיא זריקת מוטיבציה!

2. גוד טיים- הרצאה על התייעלות וניהול זמן

הרצאה על ניהול זמן ואפקטיביות בעבודה. הכי תכל'ס- איך לנהל את הזמן? איך לתעדף ולהתמודד עם 7,000 המשימות שיש לנו ביום? איך לתכנן נכון את העבודה? איך להתמודד עם בלת"מים, לחץ, משימות דחופות? איך להתמודד עם הסחות דעת פנימיות וחיצוניות? איך לעבוד באפקטיביות מהבית? ובכלל, בית וקריירה, איך זה הולך ביחד? בהרצאה נעבור על כל הטיפים והטריקים הקטנים לניהול זמן- אפליקציות, יומן ועוד.  ולא פחות חשוב, ההרצאה נותנת גם כלים מנטאליים לשקט פנימי שמאפשר להגיע לביצועים טובים יותר גם בימים מטורפים…

לפרטים על ההרצאה על ניהול זמן בעבודה
הרצאה מומלצת על ניהול זמן בעבודה
הרצאה מומלצת על תקשורת בינאישית בעבודה שפת גוף בעבודה

3. שפת גוף ותקשורת מנצחת- הרצאה 

בפרזנטציה, מול לקוחות, עמיתים, מנהלים ו… בכלל, התקשורת הבלתי-מילולית של שפת הגוף קובעת ביותר מ-90% (!) את האופן שבו אנו מגיבים ופועלים בסביבת העבודה שלנו. בהרצאה זו נלמד איך לשפר את התקשורת הבינאישית שלנו, לשפה אפקטיבית ומקרבת. איך ליצור שפת גוף מנצחת, לייצר כימיה, אווירה טובה ותוצאות טובות יותר במקום העבודה.

4. קורס פתיחת עסק | קורס יזמות עסקית | אינסטגרם | קאנבה

לקחת קבוצת נשים מתרגשות וקצת חוששות עם רעיון וחלום ולהפוך אותן לבעלות עסק מתוקתק. ללמד- צעד אחר צעד- כיצד לקחת עסק שמתנהל כבר כמה שנים ללא ריווחיות ולהפוך אותו לעסק משמעותי ופעיל. במהלך השנים הנחתי עשרות קורסים של הקמת עסק, ניהול עסק והכשרות עסקיות ברחבי הארץ.עבדתי עם מגזרים, דתות וסוגים שונים של אוכלוסיות.

בלי תאוריות. רק תכל'ס עסקי, עם דוגמאות וכלים מהשטח, מנשות עסקים שעושות את זה בפועל יום-יום. והכל עם השקעה ולב גדול ומאמין ביצירת שיוון בתעסוקה וקידום נשים בחברה הישראלית.

בנוסף, יש גם הכשרות חד-פעמיות סופררררר פרקטיות על  קאנבה, בידול, בניית קהילה, אינסטגרם ועוד. 

לפרטים על קורס יזמות עסקית
קורס יזמות עסקית, קורס פתיחת עסק, הרצאה על אינסטגרם
הרצאה על ניהול זמן לסטודנטים

5. הרצאה על ניהול זמן לסטודנטים

אז איך משלבים פומו, אפליקציות, נוטיפיקציות, דוח"ות, הגשות, תרגילים, מבחנים, עבודה, ו… חיים אישיים? מאיפה להתחיל? איך להתמודד עם דחיינות אקדמית? איך להוריד את מפלס הלחץ מבחינות ומהלימודים באקדמיה? איך לעשות תכנון זמן נכון לסטודנטים? איך ללמוד באפקטיביות? איך ללמוד למבחנים בלי לחץ ולחסוך זמן? הכללל בהרצאת ניהול זמן לסטודנטים.

בואו נעשה, חיים ארגוניים טובים!

השאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות

לחיים ארגוניים טובים :)

מעדיפים לדבר? ניתן גם בטלפון 054-2224666

עשינו יחד חיים

ארגונים שעבדו איתנו

חשוב שתדעו

  • כל הדוגמאות מותאמות ספציפית אליכם
  • משך ההרצאה הינו שעה וחצי
  • הרצאות מצחיקות ואנרגטיות עם דגש על תכל'ס
  • בליווי סרטונים, מצגות ושאלונים

שאלות ותשובות

אהבת את האנרגיות? מעולה :)
אז אולי עברה לך בראש אחת מהשאלות האלה

אפשר לערוך את ההרצאות החל מקבוצות ממש קטנות (למשל סביב עשרה) וגם היה לנו כבר ניסיון עם קבוצות של מעל 200 איש.

אז ככה, הנה כמה רעיונות: הזמינו אותנו להכשרות עובדים, לימי העשרה, לימי עיון ולכנסים. הזמינו אותנו לקורסים של הכשרה במיומנויות רכות. ארגונים מסויימים הזמינו את ההרצאות אחרי שהיה שינוי בהנהלה, או במבנה הארגוני ורצו להעצים את העובדים ולתת להם כלים להתמודד עם הלחץ הכרוך בכך. הזמינו אותנו לימי כיף כשהארגון רצה שמעבר לפאן, יהיה גם ערך מוסף בשגרת העבודה. הזמינו אותנו להרצות בישיבות צוות. בקיצור, אנחנו נתאים את התכנים כך שיענו בדיוק על הבקשות שלכם.

משך ההרצאה נעה בין שעה לשעה וחצי. ויש ארגונים שמזמינים גם סדנה של כמה מפגשים ועד קורס שלם- תלוי בכם ובצרכים שלכם. בשיחת התאמה אנחנו מתאימים לכם בדיוק את המענה הנכון כדי שתקבלו את התוצאות שאתם רוצים.

בטח. סדנה חד-פעמית עורכת כשלוש שעות ואפשר להזמין גם סדנה של כמה מפגשים. ואז יש יותר זמן לשיתוף ולתהליך. אפשר להזמין כמה מפגשים בנושא אחד ואפשר לשלב בין כמה נושאים כדי לקבל הכשרה מקיפה.

בשיחה בינננו נברר בדיוק מה אתם צריכים ונתאים לכם בדיוק את ההכשרה הנכונה. המטרה שלנו היא משותפת- שמעבר לכיף ולארנגיה, יהיה גם ערך מוסף של שיפור במקום העבודה. אה, ויש גם מחיר מיוחד למי שמזמינים כמה הרצאות.

עושים, ממליצים

טל מהממת!! מגיעה להרצאה עם מלא אנרגיה וידע רב בנושא, קשובה לקהל שלה, המצגות מעוצבות וברורות, להרצאה הרבה תובנות יישומיוות, תהנו 

עומר גולן | מנהלת משאבי אנוש, גולן פלסטיק

טל הרצתה בפני חברי לשכת מארגני תיירות נכנסת בנושא ניהול זמן. 

ההרצאה הייתה קולחת, מרתקת, מפרה ובונה. 

המרצה העלתה נקודות רבות למחשבה ולהתנהלות נכונה, הן במישור המקצועי והן במישור האישי. 

אני ממליצה מאוד. 

גליה אוהד | מנהלת משאבי אנוש, לשכת מארגני תיירות נכנסת לישראל

הרצאה בנושא זריקת מוטיבציה-סדנה לעובדים   מעניינת ומרתקת אשר נתנה כלים מעשיים לעובדים,

המרצה נעימה וקשובה .מומלץ בחום​.

אלירן לניאדו| מנהל

היה לי העונג לעבוד עם טל במשך כשנתיים. טל ליוותה יזמות ויזמים בתחילת הדרך העסקית-אישית, הן בליווי אישי והן קבוצתי. היא הנחתה קורסי יזמות שבהן לימדה את העקרונות המקצועיים והאישיים הנדרשים להקמת ופיתוח של עסקים. 

טל היא שילוב נדיר של מקצועיות, איכפתיות אשת עשייה, חכמה מצחיקה ונגישה. 

 אין לי אלא מחמאות ומילים טובות ברמת האישית והמקצועית כאחד. 

אני יודעת ובטוחה שכל אחת ואחד שיעבדו עם טל צפויים לחוויה נהדרת ומעצימה. 

מעיין לצקו | מנהלת הדרכה, עמותת יוזמות עתיד

העבודה מול טל הייתה מאוד נעימה ומקצועית. מרגע הפניה אליה ועד לקיומה של ההרצאה. ההרצאה של טל הייתה בול מה שהיינו צריכים.​ היא הייתה מדוייקת, מקצועית ומשאירה טעם לעוד.

אנחנו ממליצים/ות :) 

הדס שדה | רכזת צעירים, המרפסת- מרכז הצעירים הרצליה
הרצאה על לחץ ושחיקה בעבודה הרצאה על התמודדות עם לחץ בעבודה הרצאה על סטרס בעבודה הרצאה על התמודדות עם סטרס בעבודה הרצאה על לחץ בעבודה ודרכי התמודדות הרצאה על שחיקה בעבודה סדנת ניהול לחצים בעבודה סדנה על סטרס בעבודה סדנא על סטרס בעבודה סדנה על התמודדות עם לחץ בעבודה סדנא על התמודדות עם לחץ בעבודה הרצאה על מוטיבציה בעבודה סדנת מוטיבציה בעבודה

נעים להכיר

אני טל שפיר

מתוך שליחות – חיה ונושמת הרצאות כבר מעל 13 שנה.
זו זכות גדולה לומר שליוויתי בהצלחה מעל 1,000 עסקים וארגונים בארץ ובעולם, בפורמטים של ליווי אישי, הרצאות, סדנאות וקורסים.
צברתי מאות רבות של שעות טיסה כמרצה בארגונים הגדולים בארץ. ובהרצאות ובקורסים של הכשרה עסקית ליזמים, בעלי עסקים ומנטורים עסקיים.
בוגרת תואר שני בטיפול בפסיכודרמה (התמחיתי שנתיים מאלפות ומדהימות במחלקה סגורה בבית-חולים פסיכיאטרי). מאמנת מוסמכת. מלווה בעלות עסקים בארץ ובעולם.
משוגעת על מוצרי נייר, מדבקות, טושים ויומנים (חברות שלי קוראות לי "אופיס דיפו").
מגיל 27 אין לי טלוויזיה ואני מחסלת שני ספרים בשבוע. רעיה ואמא לארבעה ילדים.

מאמינה גדולה בזכות שלנו לעשות טוב לכמה שיותר אנשים,

לצבור כמה שיותר חוויות טובות, או בקיצור- לעשות, חיים :)

בואו נעשה חיים!

תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות

יאללה, בואו נעשה, חיים :)

מעדיפים לדבר? ניתן גם בטלפון 054-2224666