הרצאת סגנונות תקשורת – לעובדים עם כוחות על!

דמיינו לעצמכם שלעובדים שלכם יש כוחות-על! הם יודעים לתקשר בקלות עם מי שמולם. להגיד את המילים הנכונות, בזמן הנכון, בשפת הגוף הנכונה, שתשפר את ההתנהלות בצוות ועם הלקוחות. נשמע חלומי? אז זהו, שבהרצאה על סגנונות תקשורת אפשר ללמוד את זה.

רגע, מה זה בכלל סגנונות תקשורת?

אזה מהם סגנונות תקשורת? הדרך הקלה ביותר להסביר, היא לחשוב על סיטואציות יום-יומיות (מתישות ומבזבזות אנרגיה, זמן וכסף) שחוזרות על עצמן. למשל, קרה לך פעם ששלחת מייל ארוך ומושקע וקיבלת תשובה של מילה אחת? קרה לך שהרגשת שמי שועמד מולך הוא אדם נחמד, דווקא, אבל פשוט אין בינכם כימיה? ומה עם התחושה שדיברת עם מישהו אבל לא באמת הבנת מה הוא רוצה? כמה זמן, כסף, אנרגיה שמתבזבזים!!

איך סגנונות תקשורת משפיעים על החיים שלנו?

נכון, כולנו מדברים עברית,  אבל כל אחד מאיתנו משתייך לאחד מארבעת סגנונות התקשורת. כלומר, שלושת רבעי מהזמן אנחנו מתקשרים עם אנשים בעלי סגנון תקשורת שונה משלנו! מה שעלול ליצור כמובן אי-הבנות, חיכוכים וקונפליקטים בחיי העבודה- בין העובדים, המנהלים וכמובן, עם הלקוחות. תקשורת יעילה היא קריטית לארגון שלכם.

אילו כוחות על תקבלו בהרצאה על סגנונות תקשורת?

סדנה מומלצת סגנונות תקשורתאיך תקשורת בינאישית מנצחת פועלת (ולא פועלת)
סדנה מומלצת סגנונות תקשורתאיך ליצור כימיה ואווירה חיובית עם כל אחד
סדנה מומלצת סגנונות תקשורתכל משתתף ידע לזהות לאיזה סגנון תקשורת הוא משתייך, מה ההשפעה שלו על האחר ואיך לעבוד בצורה הטובה ביותר עם סגנון התקשורת שלו
סדנה מומלצת סגנונות תקשורתאיך לזהות את סגנון התקשורת של מי שמולך- במייל, בלבוש, בשפת הגוף, בטלפון ופנים אל פנים.  מה מניע אותו וכיצד כדאי לדבר איתו בצורה הנכונה והטבעית ביותר- וכך להגיע לתוצאות טובות יותר ביחסים, בעסקים ובכלל!

הרצאת סגנונות תקשורת

הרצאה מלאה בהומור ובדוגמאות אמיתיות שכל אחד ואחת יכולים להזדהות איתן. ההרצאה נותנת כלים וממפה את סגנונות התקשורת. כל עובד יקבל את הכלים איך לדבר, לשלוח מייל ולתקשר עם חברי הצוות, המנהלים והלקוחות- וזה חוסך המון זמן, אנרגיה ומפחית הרבה…. איך לומר… איכס'וש.. ;)

עשרות ארגונים לא טועים, הנה כמה מהלקוחות המרוצים שלנו (לרשימה המלאה):

בהרצאה על סגנונות תקשורת בעבודה, אנחנו שמים דגש גדול מאוד  על ההנאה והכיף שלכם. (ויש הרבה כאלה! הרצאה מצחיקה עם המון דוגמאות שכל אחד יכול להזדהות איתן, סרטונים, תרגילים, הפעלות לילדים ;) ).
ובעיקר הכי חשוב לנו לשים דגש על התכל'ס. העובדים שלכם ידעו בדיוק מה לעשות ממחר בבוקר, ואיך לתקשר נכון יותר עם כולם.
אין לנו "הרצאת מדף" מוכנה שאנחנו רצים איתה… כל הדוגמאות הן ממקום העבודה שלכם. אנחנו בוחרים ביחד את הכלים שהכי מתאימים ספציפית לכם.
המטרה המשותפת שלנו היא שאתם תרגישו שינוי מידי ולאורך זמן!

זה המקום להזמין הרצאה וללמד את העובדים שלכם להיות עם כוחות על

המלצות

הרצאות מגניבות הרצאות מגניבות הרצאות מגניבות הרצאות מגניבות הרצאות מגניבות הרצאות מגניבות הרצאות מגניבות
הצוות ואני נשמח לתפור לכם בתפירה עילית את ההרצאה או הסדנה המתאימה לכם
__________________________________________________________

טל שפיר

הרצאה סגנונות תקשורת

_________________________________________

רוצה טיפים חודשיים להפחתת סטרס, לניהול זמן ולתקשורת טובה יותר במיוחד למנהלות רווחה, הדרכה ומשאבי אנוש? הטיפ הראשון מחכה לך כאן

טל שפיראת לא צריכה להתאמץ יותר! קבלי קובץ ​של כל התאריכים המיוחדים לאורך השנה, שיאפשרו לך להיערך ולארגן אירועים ופעילויות ייחודיים ומקוריים מראש​.​ הקובץ  זמין להורדה במתנה כאן

בואו נעשה חיים!

תשאירו פרטים ונחזור אליכם במהירות


    מעדיפים לדבר? ניתן גם בטלפון 054-2224666