פיתוח מנהלים- מכון הכושר המנטלי של המנהלות והמנהלים

כדי להבין מדוע פיתוח מנהלים הוא אחד מהמפתחות החשובים ביותר בארגון, בואו נבחן לרגע את תפקודם של המנהלים.

המנהלים בארגון עומדים בראש הפירמידה, הם אלו אשר צריכים להוביל את הכפופים אליהם ולהפעילם לצורך השגת מטרות הארגון במסגרת ניהול זמן נתון ועמידה באתגרי הניהול. הרבה פעמים מצופה מהם להיות כריזמטיים, רגישים, רהוטים, מנהיגים, בעלי יכולת עמידה בלוחות זמנים, לעבוד היטב תחת לחץ, ברורים, אסרטיביים, להצליח לעמוד בציפיות המנהלים שלהם עצמם וגם להיות קשובים לצרכים בשטח ו… ו…. ו…. 

אה, והם גם בני אדם…

לא פשוט בכלל!

אז כן, ישנם דברים שאי-אפשר לשנות והם חלק מהגדרת ומתפיסת התפקיד. מנהלים כנראה תמיד יהיו נתונים תחת לחץ, תמיד יהיה להם לוח-זמנים לעמוד בו, יעדים ומשימות למלא, הם תמיד יצטרכו לשאוף להיות חוד החנית בידע המקצועי, ובמקביל גם לדעת כיצד להתמודד עם האתגרים והדקויות של ניהול והנהגה של העובדים שלהם.

את זה, כאמור כנראה אי-אפשר לשנות, אבל בהחלט אפשר באמצעות סדנת פיתוח מנהלים להקנות למנהלים בארגון את מיטב הכלים להתמודדות, שיפור, ייעול, הגברת האפקטיביות וכן, בהחלט להגביר גם את השגשוג האישי.

המחשבה שעומדת מאחורי פיתוח מנהלים היא שההון האנושי הוא הוא הגורם החשוב ביותר בעסק. התפתחות אישית של עובדי הארגון היא כוח סינרגטי שאין לזלזל בו ועושה פלאות להישגי הארגון. כלומר, כל התפתחות, למידה וצמיחה של עובד שלכם, בסופו של דבר תתגלה כהשקעה בטוחה בהתפתחות, למידה וצמיחה של הארגון שלכם.

פעמים רבות אנשים שמגיעים לעמדת ניהול נהנים באופן טבעי ממיומנויות אלה, אך פעמים רבות יש ללטש, למקצע ולהעצים את אותן יכולות טבעיות ולנתב אותן לתחומים החשובים ביותר בצורה האפקטיבית ביותר.

 

סדנת פיתוח מנהלים:

איך מבטאים את הדברים הללו בפועל, מהגדרת המשימה ועד למימושה? הסדנה הזו לפיתוח מנהלים מעניקה למנהלים בארגון את הכלים והמיומנויות אשר יסייעו להם:

סדנה מומלצת לארגונים פיתוח מנהליםגילוי העוצמה והחוזק שבכל מנהל/ת

סדנה מומלצת לארגונים פיתוח מנהליםהגדרת נקודות החולשה ומציאת פתרונות

סדנה מומלצת לארגונים פיתוח מנהליםכלים פרקטיים שמסייעים להגדיר ולקדם אג’נדות ולבנות תוכנית יישומית להוצאתן לפועל

סדנה מומלצת לארגונים פיתוח מנהליםשיפור יחסי האנוש- לגלות מה מניע את עובדיך

סדנה מומלצת לארגונים פיתוח מנהליםאיך ליישם שנויים ארגוניים ולהשיג את מטרות הארגון?

סדנה מומלצת לארגונים פיתוח מנהליםהסדנאות מיועדות לכל רמה של דרג ניהולי, מהצעירים ביותר ועד לוותיקים ובעלי הניסיון. מבנה הסדנה בהתאם לצרכיכם ורצונותיכם- ממפגש בודד של כמה שעות ועד לסדרת מפגשים.

 

לקבלת פרטים נוספים אנא צרו קשר

הרצאות סדנאות מומלצות

הרצאה מומלצת לארגונים

 

 

סדנה מומלצת פיתוח מנהלים