המלצות

מועדון אימון אונליין מועדון אימון דיגיטלי לנשים קורס ניהול זמן הדרכת ניהול זמן אימון ניהול זמן מועדון דיגיטלי לנשים מועדון אונליין לנשים הפחתת לחץ

המלצות

עושות, מספרות

בגלל כאלה המלצות אני עושה, חיים

עושות, ממליצות

איזה כיף לקבל כאלה פידבקים (:

סדנה גדושה ומעניינת, המפגישה עם דילמות ושאלות, הרלוונטיות לכל אמא המתמודדת יום יום עם אורח החיים המורכב (ילדים, בעל, קריירה). מומלץ!!!

יעל, המלצה על סדנה

להסתכל על דברים מנקודת מבט חיובית. ובעצם למה לא?… טל היקרה, נהניתי מכל רגע בהרצאה המקסימה. הצלחת להשאיר אותי עירנית אחרי יום עבודה ארוך וטיפול בנשי קטנטנים (והייתי יכולה להישאר עירנית גם שעה נוספת). תודה רבה!

תמר, המלצה על הרצאה

כחתי בהרצאה של טל בנושא "כיצד לגדל ילדים מאושרים ברוח הפסיכולוגיה החיובית". תודה לך טל על הרצאה אופטימית, נעימה וממוקדת! ההרצאה היתה שזורה בהמון טיפים מעשיים, אך גם מגובה בידע מחקרי. אין ספק שכאמא יצאתי מודעת יותר ועם ארגז כלים מעשי שעושה חש' לרוץ וליישם.

ענבל, המלצה על הרצאה

הסדנא שהשתתפתי בה היא חשובהההה . הלב שטל פתחה בפנינו והאווירה הנעימה כל כך עם תכנים מדוייקים ושפה ברורה הכל יחד יצר מפגש מרתק ביני לבין עצמי ולא פחות חשוב בין כל הבנות דינמיקה מצויינת שגם שם טל יצרה דיונים מעניינים שלכל אחת היה בה מקום לדבר ולפתוח. אני ממליצה בחום על הסדנא שבה הכלים הם פרקטים ויומיומיים אני מאמינה שהאסימונים ימשיכו לרדת לעוד המון זמן. יישר כוח ודרך צלחה טל אין לי ספק שאת עושה ייעוד.

קרין, המלצה על סדנא

הי טל יקרה, יצאתי מההרצאה שלך עם כמה וכמה תובנות. אין ספק שיש הרבה מה ללמוד וזו
עבודה קשה, אבל ילד מאושר זה הפידבק הכי הכי שיכול להיות להורה.
!!!תודה לך

ענת, המלצה על הרצאה

ההרצאה היתה מרתקת! במסגרת ההרצאה קיבלתי כלים פרקטיים ויצירתיים להתמודד עם אתגרי
!היומיום, והכל במטרה לגדל ילדים מאושרים להורים מאושרים… מומלץ בחום

רחלי, המלצה על הרצאה

טל היא מאמנת רגישה, מעצימה, ומאד נוכחת הן בשיגרת האימון והן במצבים מורכבים יותר שעלו במהלך התהליך. בכל תהליך האימון טל גילתה אמפטיה, הבנה עמוקה, וקבלה שעזרו לי להגיע לתובנות ופריצת דרך אישית בתחום אותו הגדרתי.

אריאל, המלצה על תהליך אישי

קודם כל הסדנה הייתה מעולה ותרמה לי המוןןןןןןן, הכרת מעולה את התכנים והייתה לך אמונה גדולה בהם. הביטחון הזה מאוד מוקרן החוצה ותרם לי להרגיש שהוא יכול לעבור גם אלי.מצאת את האיזון בין טיפול בהתנגדויות , גמישות למה שמתפתח בקבוצה אל מול הדרישות להספיק להעביר חומר.

אורית, המלצה על סדנה

החיוך הקסם ההקשבה וההבנה האין סופיים היכול לשים גבולות ולמצוא את הגבול האישי שלך.

גל, המלצה על סדנה

אין לי שום ספק שהתקופה איתך הייתה התעוררות להערכה עצמית שלי!! ומפה אני שואבת יכולות להמשכיות!!
זוכרת? את הרקפת הסגורה והלא בטוחה? כעת אותה רקפת (אני)זקופה ופתוחה ומשירה מבט ,מסתכלת לאנשים בעניים ואפילו מחייכת!!!
אז טל ,המון תודה ונשיקות ! שלך תמיד.

רווית, המלצה על על תהליך אישי

אני הגעתי לטל דרך חברה במטרה להתאמן להכנה לזוגיות. ציפיתי שנדון בעבר שלי, במה שהיה עד עכשיו אולם התבדיתי לחלוטין. יחד עם טל, במקום לדוש בעבר, התחלנו לבנות את העתיד שלי. יחד עם טל הצלחתי להסתכל על העתיד שלי מבלי לפחד ממנו. יחדיו בנינו מטרות ויעדים לעתיד שלי מבחינת אישית וזוגית. טל עזרה לי למצוא את הכוח שבי להתגבר על המכשולים בדרך וגם כשהיו נפילות בדרך, הייתי יוצאת מהפגישות עימה מעודדת ועם אנרגיות לכבוש כל יעד שאציב לעצמי, כך שכל כישלון שהיה נראה כמו הר, הפך לעכבר בתום הפגישות. אחרי התהליך המדהים הזה, הצלחתי למצוא הרבה תשובות בתוכי, הצלחתי למצוא הרבה דרכים להתמודד עם הכשלונות שלי (מה שקודם לכן, היה מפיל אותי לקרשים) והחשוב מכל, התחלתי לאהוב את עצמי ולהעריך את עצמי- ההישג הזה הוא הגדול מכולם ועם המתנה הזו לא ציפיתי לצאת כלל וכלל מהתהליך.
טל את מדהימה! באנרגיות שלך, באמונה שלך, שהייתה פעמים רבות גדולה משלי, באמינות שלך וכמובן באופן בו הערכת אותי וגרמת לי לצחוק!

יעל, המלצה על על תהליך אישי

אני בחופשת לידה עכשיו. ילדתי במרץ את יהלי שאבא שלו הוא אותו עידן שהתחלתי לצאת איתו אחרי שסיימנו את האימון.
אני מאמינה שהכל נפתח והתחיל במפגשים האלה איתך!
מרב

מרב, המלצה על על תהליך אישי

לטל הגעתי לאחר תקופה ארוכה נטולת זוגיות והרגשה קשה כי השגתה רחוקה ממני, אם בכלל.
בדרכה הנעימה וברגישות רבה, טל יצרה עבורי סביבה בטוחה, נטולת שיפוטיות,אשר אפשרה לי להיפתח ללא חשש מביקורת . היא עזרה לי להפריד בין הטפל  לעיקר ולהגדיר יעדים ברורים אשר יעזרו לי להגשים את מטרותי. היא סייעה לי
להחזיר לעצמי את האמונה כי אני יכולה למצוא אהבה וזוגיות טובה ואף סיפקהלי כלים להגשמת מטרה זו, כל זאת תוך ניסוח מטרותי בלשון חיובית והתבוננותעל החיים והתהליך דרך חצי הכוס המלאה. זה לא היה פשוט כלל, אך כיום אניחיה עם בן זוג ואנו חוגגים שנה לקשר!
אני מודה לטל על הליווי וההכוונה וממליצה עליה מכל הלב!

שירה, המלצה על על תהליך אישי

טל היקרה,
התחלתי את המסע שלי איתך קצת מפוחדת, קצת מסוקרנת והמון המון סקפטית 
הגעתי אלייך וישר קיבלת אותי בזרועות פתוחות. לא היה לי הסבר מדויק לסיבה שאליה הגעתי אלייך. הרי לא קרה לי שום דבר קיצוני, יש לי עבודה טובה, אני בריאה, עם משפחה אוהבת ומוקפת חברים, אבל בכל זאת, משהו אצלי היה כבוי….

כבר מהפגישה הראשונה איתך הרגשתי הקלה עצומה. יצאתי מהפגישה עם "אוויר לנשימה" והמון אופטימיות.
משבוע לשבוע נפתחתי אלייך, את נתת לי משימות ואני הייתי שקועה בלהצליח לבצע את המשימות, לגרום לך להתגאות בי ולדעת שאני יכולה לעשות הכל. היית שותפה לכל השינוי, לא הפסקת לשאול, לחקור, גם במקומות הקשים. בשבועות ספורים, הפכת לחלק בלתי נפרד מהחיים שלי.
אחרי כל פגישת אימון נדהמתי מחדש. נדהמתי מהדברים שלמדתי על עצמי, נדהמתי מהדברים שלמדתי שמעכבים אותי, נדהמתי ממה שאני יכולה לעשות ולא האמנתי בעצמי מספיק, נדהמתי מהתחושות המדהימות שפתאום התחלתי להרגיש, נדהמתי מהתובנות החדשות שנפלו עלי ללא הרף. במהלך האימון קיבלתי הרבה כלים להתמודדות עם ה"אני" שלי, עם עצמי, למדתי ואני עדיין לומדת לקבל את עצמי ולאהוב את עצמי כמו שאני.
ועל כך אני מודה לך מקרב לב.
עברתי שינוי פנימי ואפילו אנשים סביבי פתאום התחילו לשים לב לשינוי שחל בי. שאלו אותי מה אני עושה שגורם לי להיראות כל כך מאושרת וזוהרת…

בעזרת התהליך האימון איתך, ההצלחות האישיות שלי לא איחרו לבוא. רכשתי כלים חדשים, וידע רב וכל אלו עזרו לי ליישם מטרות רבות שהצבתי לעצמי. גם עכשיו, שנה וחצי אחרי התהליך, אני עדיין מיישמת את מה שלמדתי איתך וממשיכה בדרכי להגשמת החזון האישי שלי.
במשך תקופת האימון ליווית אותי עם המון רגישות, אמפתיה וחוש הומור, שעשו את התהליך למהנה ונעים ביותר. את מאמנת מטבעך, חכמה, מכילה, קולטת מהר, פתוחה, יצירתית ומשקיענית.
תודה לך על שלא ויתרת לי כשאני כבר ויתרתי על עצמי.
טל, שהיית ועודך לי למקור השראה, תודה רבה רבה רבה על תקופה בלתי נשכחת, חוויתית, מלמדת ופוקחת עיניים. מעריכה אותך על כל כוונה, מילה, מייל ועל התמיכה האינסופית שלך, אין כמוך!!

זוהר, המלצה על על תהליך אישי

בימים אלה אני משתתפת (לראשונה בחיי) בסדנת אמהות בניצוחה של טל שפיר המקסימה (אליה הגעתי במקרה ואני שמחה על כך).
ערב אחד בשבוע, בין קפה לנשנוש, אנחנו לומדות קצת להכיר אחת את השניה, לקבל אחת את המגרעות והמעלות של השניה וחשוב מזה את המגרעות והמעלות של עצמה, באמהות, בזוגיות, בקריירה, ובחיים בכלל.
זו זכות לפנות זמן מהמרוץ המטורף של החיים, לשים הכל על hold ולהקדיש נטו זמן ל-עצמינו.
לדבר על השאיפות שלנו, לחשוב על המטרות שלנו ולהעיז לחלום על להגשים את הייעוד שלנו.
תודה טל על ההזדמנות הזו,
נהנית מכל רגע ולומדת המון.

נועה, המלצה על על סדנא

לפני שנתיים חיפשתי זוגיות בטירוף. הייתי כל כך לחוצה להתחתן שכל הלחץ שלי פשוט דיבר ממני ובחור אחרי בחור פשוט ברחו ממני והאכזבה, תחושת האכזבה מעצמי לא ניתנת לתיאור. באחד המשברים הכי קשים שלי החלטתי שאני רוצה לבדוק מה לא בסדר אצלי וכך הגעתי דרך המלצה אליך, טל.
כשהגעתי אליך, למצוא מה דפוק בי, למעשה גיליתי כמה אני נהדרת, מקסימה, מצחיקה, שיש לי את זה, רק, שאני פשוט כל כך לחוצה שאני שוכחת להראות את כל הצדדים הנהדרים האלו שלי. בתהליך האימון, לא רק ששיניתי את דעתי על עצמי ולמדתי ששום דבר בי לא דפוק ( גם כל החברות שלי מתות להתחתן) אלא גם למדתי מה ואיך לעשות במינון הנכון, למדתי לשים את הפוקוס על מה שאני באמת מחפשת, לעשות את מה שאני אוהבת בשביל עצמי, למדתי לקבל את מה שנכון ולדחות את מה שלא, למדתי להקשיב לאני האמיתי שלי, ולא רק מה שנראה כלפי חוץ ומעל להכל, למדתי להנות מזה ( היום אני אפילו קצת מתגעגעת ) ולהבין שכל "לא", בסופו של דבר מקדם אותי לכן הכי נכון עבורי.
אז אחרי שיצאתי, ביליתי, הכרתי, צחקתי, חוויתי כל יום חוויה אחרת, הכרתי במהלך האימון את אביב.
ואביב ( כשמו כן הוא) ענה על כל מה שבאמת רציתי. סוף סוף הכרתי מישהו שלידו אני בלי מסכות, שאיתו אני יכולה לבחור שיר לחתונה שלנו לפני הצעת הנישואין (ומבלי שהוא יילחץ) ולצחוק עליו בלי לחשוב מה הוא יחשוב עליי, וכן, בסוף גם מה שכל כך ייחלתי לו 31 שנים, קרה ואחרי שנה, הוא הציע ואני אמרתי כן והנה גם אני מחפשת שמלה ואולם וצלם. היום אחרי הכל, אני מבינה שהיה שווה לעבור את תהליך הלמידה הזה, רק בשביל להבין שכשזה- זה, אז ישר יודעים ואני חיבת לציין שהזכרונות הם מתוקים, מצחיקים ובהחלט יש מה לספר לילדים.

שרון, המלצה על על תהליך אישי

זכיתי לפגוש את טל כל יום שעובר אני מגלה כמה היא אישה מקסימה מדהימה הן בפן האישי והן בפן המקצועי. מקצועית ברמה גבוהה, נעימה ונוגעת ברוך ובסבלנות אין קץ בצורה מכלה ותומכת. פשוט במילה אחת אוצר

איריס, המלצה על על תהליך אישי

היי טל, ברצוני להודות לך על הרצאה מרתקת וייחודית שעסקה בנושא "לגדל ילדים מאושרים" ברוח הפסיכולוגיה החיובית. תוה לך על הנחייה מקצועית ונעימה, אין ספר שכל אדם רוצה להרגיש מאושר ולכן אני ממליצה לכל אדם באשר הוא להקשיב להרצאתך ולהעשיר את ידיעותיו.

חגית, המלצה על הרצאה